KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10471353
nr 1047 1353
Johan Waldenström
(1926-1986), Sverige
Blandteknik, Johan Waldenström (1926-1986), signerad JWaldenström 1984, 14x10
Johan Waldenström, svensk bildkonstnär född 1926, död 1986 .
Utrop:
400 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:44:21
Johan Waldenström
Läs mer om Johan Waldenström